Ke koupi

Hodiny

2300 Kč

Krásné dubové hodiny, dohladka obroušené, vyleštěné a ošetřené přírodním olejem. Kvalitní tichý strojek bez tikající vteřinové ručičky. Samostatně stojící. Úžasný designový doplněk. Rozměry: průměr cca 32 cm, tloušťka cca 10 cm. Doprava a platba dle domluvy. Další hodiny a špalky na přání.


Stolička

prodáno

Krásný designový doplněk, vhodný jako stolička, stoleček, květinový stolek, podstavec, dekorace. Dub z železných hor, do hladka obroušený, ošetřen přírodním olejem na dřevo, který zajistí odolnost vůči vlhkosti a špíně. Rozměry: výška 29,5, průměr 28-34 cm. Doprava a platba dle domluvy. Další špalky na přání.


Odkládací stolek 1

prodáno

Krásný designový doplněk, vhodný jako odkládací, zádveřní stolek, podstavec, dekorace, barová stolička. Dub z železných hor, do hladka obroušený, povrch ošetřen přírodním olejem. Rozměry: výška 95 cm, průměr 33 cm. Doprava a platba dle domluvy. Další špalky na přání.


Stolička 1

prodáno

Krásný designový doplněk, vhodný jako stolička, stoleček, květinový stolek, podstavec, dekorace. Dub z železných hor, do hladka obroušený, povrch ošetřen přírodním olejem. Rozměry: výška 31 cm, průměr 32-38 cm. Doprava a platba dle domluvy. Další špalky na přání.


Květinový stolek

1 200 Kč

Krásný designový doplněk, vhodný jako stolička, květinový, odkládací stoleček, dekorace, podstavec. Dub z železných hor, do hladka obroušený, přírodní, možno ošetřit přírodním olejem. Rozměry: výška 25 cm, průměr 25 cm. Doprava a platba dle domluvy. Další špalky na přání.


Odkládací stolek 2

prodáno

Krásný designový doplněk, vhodný jako odkládací, zádveřní, noční stolek, podstavec, dekorace, barová stolička. Dub z železných hor, do hladka obroušený,  ošetřený přírodním olejem. Rozměry: výška 74 cm, průměr cca 49 cm. Doprava a platba dle domluvy. Další špalky na přání.