Ke koupi

Hodiny

2300 Kč

Krásné dubové hodiny, dohladka obroušené, vyleštěné a ošetřené přírodním olejem. Kvalitní tichý strojek bez tikající vteřinové ručičky. Samostatně stojící. Úžasný designový doplněk. Rozměry: průměr cca 32 cm, tloušťka cca 10 cm. Doprava a platba dle domluvy. Další hodiny a špalky na přání.


Stolička

prodáno

Krásný designový doplněk, vhodný jako stolička, stoleček, květinový stolek, podstavec, dekorace. Dub z železných hor, do hladka obroušený, ošetřen přírodním olejem na dřevo, který zajistí odolnost vůči vlhkosti a špíně. Rozměry: výška 29,5, průměr 28-34 cm. Doprava a platba dle domluvy. Další špalky na přání.


Odkládací stolek

prodáno

Krásný designový doplněk, vhodný jako odkládací, zádveřní stolek, podstavec, dekorace, barová stolička. Dub z železných hor, do hladka obroušený, povrch ošetřen přírodním olejem. Rozměry: výška 95 cm, průměr 33 cm. Doprava a platba dle domluvy. Další špalky na přání.


Noční stolky

5200 Kč

Dva světlé, vysoké špalky s krásnou kresbou dřeva vhodné jako noční stolky, případně jako dekorace, květinové stolky, podstavce. Dub z železných hor, do hladka obroušený, vyleštěný, na fotografiích bez povrchové úpravy, ale dle vašeho přání ošetříme přírodním olejem na dřevo. Rozměry: výška 62 cm, průměr cca 30 cm. Doprava a platba dle domluvy. K dispozici 2 kusy, cena za oba. Další špalky na přání.


Stolek

3200 Kč

Krásný designový doplněk, vhodný jako stolička, květinový, odkládací stolek, dekorace, podstavec. Dub z železných hor, do hladka obroušený, přírodní, možno ošetřit přírodním olejem. Rozměry: výška 49 cm, průměr cca 40 cm. Doprava a platba dle domluvy. Další špalky na přání.


Stolička

2600 Kč

Krásný designový doplněk, vhodný jako odkládací, noční stolek, podstavec, dekorace, stolička. Dub z železných hor, do hladka obroušený, přírodní, možno ošetřenit přírodním olejem. Rozměry: výška 37 cm, průměr cca 30 cm. Doprava a platba dle domluvy. Další špalky na přání.